Monitor Audio Silver 7G - Najnowsza generacjam jednych z najlepiej znanych kolumn

16-01-2023

 

Nowa seria Monitor Audio Silver 7G dostępna w salonie Audio Format

Seria Silver to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii kolumn w ofercie marki Monitor Audio. Przez ostatnie lata Monitor Audio stale rozwijało tą i pozostałe serię, aby uzyskać najlepszej klasy dźwięk, dostępny w tym przedziale cenowym.

W kolumnach serii Silver 7G zadbano nie tylko o brzmienie, ale również o wygląd i wykonanie najwyższej jakości. Po zastosowanych materiałach można stwierdzić, że ich jakość idzie w parze z dźwiękiem i kolumny mogą stać się elementem ozdobnym salonu, bez obaw o kwestie wizualne.

Seria Silver 7G jest zbiorem najlepszych rozwiązań opracowanych w Monitor Audio, decydując się na te kolumny zyskujemy między innymi:

 • Technologia Rigid Surface Technology II pozwala na uzyskanie doskonałej czystości i kontroli dźwięku nie zależnie od poziomu głośności
 • Najnowsza linia przetworników wykonanych z metalu i stworzonych specjalnie dla tej serii
 • Nowa konstrukcja obudowy gwarantuje jeszcze lepszą sztywność, co bezpośrednio wpływa pozytywnie na jakość dźwięku
 • Okleina z naturalnego drewna
 • Nowa konstrukcja głośnika wysokotonowego C-CAM
 • Zastosowanie przetworników RST II pozwoliło na stworzenie trwalszych, mocniejszych i sztywniejszych przetworników

Monitor Audio Silver 100 7GMonitor Audio Silver 100 White

Jest to tylko kilka najważniejszych cech nowej serii Silver 7G, ale najważniejszy jest odsłuch, który pozwala poznać prawdziwą jakość tych kolumn.

Monitor Audio Silver 7G składa się z następujących modeli:

 • Monitor Audio Silver 50 7G - najmniejsza z kolumn z rodziny Silver, jej przeznaczeniem są systemy stereo w małych pomieszczaniach lub systemy kina domowego - najczęściej wykorzystywana jako kolumna efektowa
 • Monitor Audio Silver 100 7G - Największa z dostępnych kolumn podstawkowych, zapewnia wysokiej jakości dźwięk przy odsłuchu stereofonicznym, co pozwala na oparcie o nią swoich systemów Hi-Fi stereo.
 • Monitor Audio Silver 200 7G - Kolumna podłogowa stworzona z myślą o najmniejszych pomieszczeniach i systemach, w których subwoofer jest stałym elementem uzupełniającym pasmo przenoszenia
 • Monitor Audio Silver 300 7G - Najbardziej "uniwersalna" kolumna z linii Silver 7G, jest ona z powodzeniem stosowana w systemach kina jak i w systemach stereo HiFi. Dzięki zastosowaniu większych przetworników i większej objętości obudowy nie wymaga ona stosowania dodatkowego subwoofera, choć do systemów kina dobry subwoofer zawsze jest wskazany (zapraszamy do zapoznania się z ofertą subwooferów marki REL)
 • Monitor Audio Silver 500 7G - największa kolumna z rodziny Monitor Audio Silver 7G, jest to kolumna o potężnych możliwościach, ale wymaga ona zastosowania odpowiednio dobrego wzmacniacza dla wykorzystania ich pełnego potencjału. Stosowana w większych pomieszczeniach zarówno w systemach kina domowego jak i stereo.
 • Monitor Audio Silver 7G AMS - dedykowane kolumny Atmos, stworzone z myślą o ustawieniu na kolumnach przednich
 • Monitor Audio Silver 7G C250 - głośnik centralny, dobrany do serii Silver 7G w taki sposób, aby zapewnić najwyższej klasy dźwięk w systemach wielokanałowych, nie zależnie czy mówimy o odsłuchu kina czy muzyki
 • Monitor Audio Silver 7G FX - głośnik surround, którego przeznaczeniem jest montaż z tyłu - za odbiorcą. Jego unikatowa budowa pozwala na maksymalnie dobre odwzorowanie dźwięku, nawet w przypadku, gdy siedzimy bardzo blisko głośnika

 

W naszym salonie istnieje opcja odsłuchu między innymi kolumn Monitor Audio z najnowszej serii Silver 7G, w celu umówienia się na odsłuch prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy:

 

Audio Format

Jórskiego 56 - Warszawa

sklep@audioformat.pl

www.audioformat.pl

tel: 530-111-995

Polecane produkty

Polecane artykuły

Emotiva - kilka słów o marce i jej produktach

Emotiva - kilka słów o marce i jej produktach

09-01-2023
Jeżeli jeszcze nie znacie marki Emotiva to gorąco zapraszamy do zapoznania się, z jedną z rewelacji ostatnich lat