Sonos Amp - strefowy wzmacniacz multiroom w Audio Format

14-10-2021

Sonos Amp jest dziś jednym z najpopularniejszych wzmacniaczy sieciowych wykorzystywanym w domowych systemach audio, które mają spełniać funkcję systemów multiroom.

Systemy SONOS

Dzięki szerokim zastosowaniom i niewielkim rozmawiarom wzmacniacz Sonos Amp może być wykorzystany jako osobny i zupełnie nie zależeny wzmacniacz do systemu stereo, jak i element systemów Audio Video działących w systemach sieciowych zwanych multiroom.

Zastosowanie najpopularniejszego obecnie standardu wejścia HDMI, ten wzmacniacz strefowy może stać się centrum domowego systemu Audio Wideo, a jego szeroka funkcjonalność sieciowa sprawia, że staje się on idealnym urządzeniem na którym możemy oprzeć przesył bezprzewodowy audio do urządzeń ustawionych w dowolnych miejscach domu.

Sonos AMP - wzmacniacz strefowy

Sterowanie z poziomu aplikacji, dostępność do najpopularniejszych systemów Streamingowych (Tidal, Spotify, Qbuz) oraz dostępność bezprzewodowego przesyłu sygnału audio poprzez Air Play sprawia, że nie zależnie na to z jakiej marki urządzenia korzystamy będziemy mogli maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu Audio Video w domu.

Co ważne urządzenia z oferty marki Sonos pozwalają na parowanie w jeden system wielu urządzeń dostępnych w rodzinie urządzeń strefowych Sonos takich jak np. popularne systemy soundbar – Sonos ARC, głośniki strefowe jak Sonos Play 1, bezprzewodowe Subwoofery – Sonos Sub, opisywany tu wcześniej wzmacniacz strefowy Sonos AMP i wiele innych urządzeń pozwalających na stworzenie dowolnych rozwiązań audio bez użytku okablowania (poza przewodem zasilającym) i co ważne z możliwością pracy jako jeden system z pełną kontrolą nad każdym jego elementem osobno lub działającym w trybie jednej strefy - party

Systemy multiroom Warszawa

Ten rewelacyjny multimedialny wzmacniacz stereofoniczny Multi-room dostępny jest w naszym salonie od ręki - w dniach 15-17/10/2021 z dodatkowym rabatem 5%.

W celu uzyskania dodatkowego rabatu na wzmacniacz sieciowy Sonos Amp prosimy o kontakt z nami lub o dodanie w komentarzu uwagi "rabat 5%" wtedy pracownik salon u Audio Format ręcznie wprowadzi rabat do Państwa zamówienia.

Sonos AMP jest urządzeniem, które można zintegrować również z systemami sterowania, w tym Grenton, jeżeli chcą Państwo wykorzystać u siebie systemy sterowania - inteligentny dom, to zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy lub zajmiemy się integracja systemu.

Firma Audio Format - AV Format zajmuje się profesjonalnie instalacjami Audio Video w domach i biurach gdzie systemy Sonos sprawdzą się idealnie :)

 

Profesjonalne instalacje AV Warszawa - Sonos AV Format