Naim NSC 222 Series 200 - Przedwzmacniacz strumieniowy | RATY 0% | Salon Warszawa | Dostawa 0zł | ODSŁUCH | NEGOCJUJ CENĘ

Linia Naim New Classic: Witamy w nowej erze dźwięku! Stwórz syste muzyczny, o jakim zawsze marzyłeś, dzięki nowej serii Naim Audio Classic. Cechując się najnowocześniejszymi innowacjami, nową stylistyką i doskonałą jakością, New Classic żyje w służbie dźwięku.

 • Producent: Naim
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie
 • RATY 0%: Możliwość zakupu produktu w RATACH 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy lub specjalna oferta - zadzwoń i poznaj ofertę
  • 33 499,00 zł
  • szt.

  Gwarancja bezpieczeństwa

  Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

  Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

  W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

  Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

  Naim przedstawia nową serię "New Classic"

  Produkty New Classic charakteryzują się najnowocześniejszymi innowacjami, są fachowo zaprojektowane i pełne nowych technologii - wszystko w służbie dźwięku. Wszystko, co robi Naim, każda decyzja projektowana, ma na celu stworzenie głębszego emocjonalnego połączenia z muzyką, która kochamy.

  Zaprojektowana i skonstruowana przez specjalistów w Anglii, linia Naim Classic jest wykonana ze starannością i zbudowana, aby służyć przez lata. Wyrafinowane, a jednocześnie proste w obsłudze, te trzy ponadczasowe produkty mają za zadanie zapewnić Ci lata przyjemności słuchania.

  Seria New Classic składa się z trzech produktów: NSC-222, NAP-250 oraz NPX-300

  Naim NSC 222 - Tam gdzie opływowy design spotyka się z audiofilską jakością.

  NSC 222 to wyposażony w wiele funkcji przedwzmacniacz strumieniowy, który zachowuje prostotę bez kompromisów w kwestii jakości muzycznej. Precyzyjnie opracowany i zaprojektowany w Wielkiej Brytanii, ten nowy projekt oferuje świat muzyki i radia, wraz z obsługa płyt winylowych i słuchawek - oraz w pełni wyposażony przedwzmacniacz analogowy. Połącz go z nową końcówką mocy NAP 250, aby uzyskać najlepsze połączenie oraz wznieść wybrane głośniki na wyżyny wraz z muzyką.

  Wszystko czego słuchasz jest pięknie wyświetlane na wspaniałym, kolorowym ekranie NSC 222. Kontroluj go łatwo za pomocą aplikacji Focal&Naim App, inteligentnego pilota zdalnego sterowania Zigbee (pilot nie musi widzieć odbiornika) lub przez samo urządzenie: podświetlana regulacja głośności sprawia dużą radość użytkowania urządzenia.

  Z nowym NSC 222 rozpoczniesz swoją muzyczną podróż na nowo. Przepływność bitowa do 32 bit / 284 kHz umożliwia swobodne korzystanie z platform do strumieniowego odtwarzania muzyki (Spotify, Tidal, Apple Music...) szerokiej gamy internetowych stacji radiowych oraz innych źródeł dźwięku. Masz ochotę posłuchać swojej kolekcji płyt winylowych? Dzięki NSC 222, który posiada zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy MM jest to możliwe. A może jesteś fanem słuchawek? Z tym też nie będzie problemu ponieważ Naim został wyposażony w najnowszą technologię słuchawkową, która została wielokrotnie nagrodzona w urządzeniu Uniti Atom Headphone Edition.

   

  Unikalna platforma streamingowa

  NSC 222 zapewnia obsługę najnowszej platformy streamingowej Naim. Opracowana przez naszych ekspertów w Salisbury, platforma ta wyznacza nowe standardy w sprawności, funkcjonalności i łatwości obsługi. Została zaprojektowana z myślą o najlepszej wydajności Hi-Fi i zapewnieniu legendarnej jakości brzmienia Naim. Odtwarzaj strumieniowo wszystkie ulubione stacje radiowe i dowolną muzykę za pośrednictwem m.in. Spotify Connect, Apple Music, TIDAL, TIDAL Connect, Qobuz, AirPlay 2, Chromecast, serwerów UPnP™, pamięci USB czy Roon Ready.

   

  Wszystko pod kontrolą

  Nowa aplikacja Naim app oddaje w Wasze ręce nieograniczoną kontrolę nad jednym lub wieloma urządzeniami z NSC 222. Mamy dostęp do całej muzyki, w tym radiostacji internetowych, serwisów streamingowych i playlist, możemy eksplorować biografie artystów i bibliografię tematu. Co więcej, urządzenie można teraz aktualizować bezprzewodowo, za pomocą jednego przycisku. Nowa aplikacja daje nam kontrolę nad urządzeniami streamującymi muzykę i serwerami twardodyskowymi Naima, nie są więc potrzebne dwie różne aplikacje.

   

  Prosta i przyjemna obsługa

  NSC 222 jest bardzo łatwy w obsłudze. Można nim łatwo sterować z poziomu aplikacji Focal & Naim, dostępnej na iOS i Androida, a także za pomocą dołączonego inteligentnego pilota Zigbee. Oczywiście dostęp do licznych funkcji NSC 222 można uzyskać również poprzez samo urządzenie i jego podświetlany regulator głośności. Aby słuchanie było jeszcze przyjemniejsze, na kolorowym wyświetlaczu 5,5″ widoczne są tytuły odtwarzanych utworów.

   

  Wiedza ekspercka Naim

   

  Wiedza ekspercka Naim

  Inżynierowie firmy Naim, pod kierownictwem dyrektora technicznego ds. elektroniki, opracowali proste, a zarazem eleganckie obwody i połączyli je z naszą docenianą i wydajną technologią DR, która zapewnia płynne i stabilne zasilanie niezbędne w celu osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku. Nasze zespoły wybierają najlepszej jakości komponenty i przeprowadzają pomiary z najwyższą precyzją, po pozwala uzyskać rezultat bez żadnych kompromisów.

   

  Ponadczasowy design

  Produkty Naim są zarazem współczesne i ponadczasowe. Rezygnujemy ze wszelkich zbędnych elementów ozdobnych, które nie służą celom związanym z parametrami i jakością brzmienia. Konstrukcja streamera i przedwzmacniacza NSC 222 łączy w sobie niezwykłą precyzję, wysoką funkcjonalność, czysty design i innowacyjne materiały – wszystko to dla łatwości i przyjemności użytkowania.


  Historia aluminium w firmie Naim

  Założyciel firmy Naim, Julian Vereker, natychmiast dostrzegł liczne zalety aluminium jako materiału do obudowywania tworzonych przez nas komponentów elektronicznych. Wiedział, że delikatne części audio są bardzo wrażliwe na działanie pól magnetycznych, niestabilne warunki termiczne, niepożądane wibracje itp. Tam, gdzie inni producenci wyginali cienkie arkusze stali, w Naim stosowano grube płyty aluminiowe.

  Linia Naim Classic maksymalizuje tę wysoce techniczną i trwałą metodę wykonania dzięki aluminiowym obudowom, którym dorównuje jedynie nasz flagowy produkt – Statement. Wybraliśmy aluminium wysokiej jakości, które łączy w sobie optymalne właściwości termiczne i mikrofoniczne. Fronty pokryte są wałkami aluminiowymi o średnicy 20 mm, po bokach umieszczono radiatory, a górne i dolne powierzchnie urządzeń pokrywają płyty o grubości 5 mm. Aluminium jest szczotkowane, szkiełkowane i anodowane, aby zagwarantować jego piękny wygląd przez cały okres użytkowania produktu. Wystarczy jedno spojrzenie i jeden dotyk – na długo przed wybrzmieniem pierwszej muzycznej nuty – aby seria New Classic natychmiast zapadła w pamięć jako gama produktów najwyższej jakości.

  Historia aluminium w firmie Naim
  Wejścia audio
  USB

  2 x USB Type A socket (front and rear - 1.6A charge)

  Cyfrowe (S/PDIF)

  2 x Optical TOSLINK (up to 24bit/96kHz)
  1 x coaxial RCA (up to 24bit/192kHz, DoP 64Fs)
  1 x coaxial BNC (up to 24bit 192kHz, DoP 64Fs)

  Audio Input

  1 x moving magnet phono
  1 x 8-pin DIN (compatible with 5-pin DIN cables)
  1 x RCA stereo pair
  Line level inputs (RCA/DIN): Impedance 47k, 2.2V typical, 7.5Vrms Max
  8 pin DIN has +/-18V for compatible external phono stages such as Solstice NVC TT
  Compatible with 5 pin DIN
  MM phono: 47k/470pF, 5mV, 23dB overload (75mV max)

  Wyjścia audio
  Digital level

  2.1V at 0dBFS volume at 0dB

  Audio Outputs

  Analogue
  1 x XLR pair (Stereo XLR balanced impedance 7Vrms max)
  1 x RCA pair (Stereo RCA 7Vrms max)
  1 x 6.35mm headphone jack (Headphone 1.5W into 16)

  Crosstalk

  MM: 90dB at 1kHz, volume at 0dB
  Line: 90dB at 1kHz, volume at 0dB
   (Line: 70dB at 20kHz, volume at 0dB)
  Digital: 90dB at 1kHz, volume at 0dB

  Analogowe

  Pre-amplifier at max volume 15.5dB
  Phono stage MM 40dB

  Signal-to-Noise Ratio

  MM 80dB ref 5mV A-wtd volume at 0dB
  Line 104dB ref 2.2V A-wtd volume at 0dB
  Digital 102dB ref 0dBFS A-wtd volume at 0dB

  Frequency Response

  MM: -3dB at 10Hz, RIAA +/-0.1dB
  Line: 3Hz to 40kHz -3dB
  Digital: 3Hz to 27kHz -3dB

  Złącza
  Sieciowe

  Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac)

  Odtwarzane formaty
  Formaty plików audio

  WAV - up to 32bit/384kHz
  FLAC and AIFF - up to 24bit/384Hz
  ALAC (Apple Lossless) - up to 24bit/384Hz
  MP3 - up to 48kHz, 320kbit (16 bit)
  AAC - up to 48kHz, 320kbit (16 bit)
  OGG and WMA - up to 48kHz (16 bit)
  DSD - 64 and 128Fs
  M4A - up to 48kHz, 320kbit (16 bit)
  Gapless playback supported on all formats

  Parametry fizyczne
  Waga

  24.25lbs (11kg)

  Wymiary (HxWxD)

  35/8x17x121/2" (9.15x43.2x31.75cm)

  Zasilanie
  Zasilanie

  115V or 230V, 50/60Hz

  Pobór mocy

  Typical use consumption:  25W
  Network standby mode consumption: <2W
  ​Standby mode consumption: <0.5w

  Product Type
  Type

  Preamplifier

  Sterowanie
  Aplikacja sterująca

  App control (iOS and Android), bi-directional ZigBee remote and front panel
  Optical 3.5mm output for synchronised control of compatible products