Moon Ace - System All In One skrojony do Twoich potrzeb

13-01-2023

Wzmacniacz All In One Moon Ace

 

Moon Ace to jeden z najbardziej wyróżniających się systemów All In One dostępnych teraz na rynku, stworzony został przez Kanadyjską markę Moon, która od wielu lat jest jednym z leaderów rynku HiFi Stereo.

Ace to niezwykle wszechstronne urządzenie łączące w sobie wyjątkowej klasy wysoce wydajny wzmacniacz stereofoniczny z odtwarzaczem sieciowym (streaming MiND) i przetwornikiem DAC pozwalającym na obsługę najnowszych formatów.

Moon Ace tak jak wszystkie urządzenia tej marki zamknięty został w obudowie, która może być ozdobą każdego pomieszczenia w którym zostanie ustawiony, skrywa ona niezwykle wydajny zasilacz pozwalający na wytworzenie mocy 85W przy 4Ohm, co jest mocą pozwalającą na wysterowanie większości kolumn używanych w większości systemów audio Hi-Fi. Zastosowanie najlepszej jakości podzespołów pozwoliło inżynierom marki Moon na stworzenie zasilacza utrzymującego wysoką skuteczność pracy przez cały czas korzystania z urządzenia, pozwala to cieszyć się niezwykłą jakością dźwięku bez obaw o jego wydajność.

Moon Ace 2 Tone All in One

 

Odtwrzacz sieciowy – MiND 2 wykorzystany w Moon Ace pozwala na przesył materiałów wysokiej rozdzielczości o dużej gęstości plików. Obsługuje on najnowsze standardy – w tym AirPlay 2, pozwala również na stworzenie systemu multiroom z wykorzystaniem urządzeń tej marki.

 

Wykorzystany w budowie przetwornika cyfrowo analogowego układ Sabie ES9010 pozwala na obsługę materiałów w standardzie Hi-Res nawet do 32bit/384kHz i DSD256. Decydując się na ten wzmacniacz zintegrowany wybieramy urządzenie wyposażone komplet gniazd cyfrowych i analogowych w tym gniazdo USB, optyczne, coaxialne, LAN. Obsługuje on również standardy bezprzewodowe, w tym Bluetooth oraz zdecydowanie częściej wykorzystywane połączenie Wi-Fi.

 

Obecnie urządzenie to dostępne jest w nowej – niższej cenie, co sprawia, że na tle konkurencji wyróżnia się ono nie tylko jakością i dźwiękiem, ale też atrakcyjną ceną. Nie można zapominać też o 10cio letnim okresie gwarancyjnym, jakim objęte są urządzenia tej marki (zgodnie z warunkami na karcie gwarancyjnej i stronie internetowej Polskiego dystrybutora) – jest to dodatkowy element świadczący o jakości urządzeń tej znakomitej Kanadyjskiej marki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją Moon Ace na naszej stronie internetowej, wzmacniacz ten jest dostępny w naszym salonie do odsłuchu, zapraszamy więc też Państwa do odwiedzenia naszego Salonu Audio Format w Warszawie i zapoznania się z tym urządzeniem osobiście u nas lub u Państwa – istnieje możliwość wypożyczenia tego urządzenia na testy u Państwa w domu.