- solidne wykonanie z blachy o grubości 3 mm malowanej proszkowo
- regulacja położenia: 3 osie obrotu
- obrót ekranu pion poziom 360°
- obrót ekranu prawo lewo 130°/ 130°
- pochylenie +50°
- organizacja kabli
| Indeks | GD18 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne na ramieniu |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Pochylenie | +50° |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 115 mm D: 792 mm H: 228 mm (W: 4,53″ D: 31,18″ H:8,98″) |
| Waga produktu | 2 kg (4 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 792 mm (31,18″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 108 mm (4,25″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
