- Nowoczesny design i wysoka estetyka wykonania
- Możliwość pochylenia ekranu w zakresie -90°/+45°
- Możliwość regulacji kątowej ramienia w zakresie 180 stopni w osi pionowej uchwytu
- Możliwość obrotu ekranu prawo-lewo 90°/90°
- Uniwersalny standard VESA
- Zintegrowany system organizacji przewodów
| Wymiary produktu | W: 253 mm D: 643 mm H: 115 mm
(W: 9,96″ D: 25,31″ H: 4,53″) |
| Waga produktu | 4,4 kg (10 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 640 mm (25,20″)
|
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 100 mm (3,94″)
|
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | GDV121 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne na ramieniu |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Odchylenie /Pochylenie | -90° /+45° |
| Obrót pion poziom | 360° |
| Obrót lewo prawo | 90/90° |
| Maksymalne obciążenie | 12 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |