Infolinia
530 111 995
sklep@audioformat.pl
Jest
Gwarancja bezpieczeństwa
Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu
Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu do ściany. PWB1 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. PWB1 dedykowany jest zarówno jako samodzielny uchwyt, jak również jako podzespół do innych konstrukcji w tym m.in. do wózków konferencyjnych lub uchwytów sufitowych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie PWB1 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
Śruby do montażu ekranu w zestawie
Możliwość przesunięcia ekranu na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
Odpowiedni do montażu do ściany betonowej, gipsowej, drewnianej
Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
Prosta i szybka instalacja
Nowoczesny design

| Wymiary produktu | W: 660 mm D: 38 mm H: 490 mm (W: 25,98″ D: 1,50″ H: 19,29″) |
| Waga produktu | 3,4 kg (7,49 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 620 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| Indeks | PWB1 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 75″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |