- Pełna regulacja wysokości
- Regulacja położenia ekranów pion, poziom,
- Obrót ramion o 360°
- 2 typy mocowań w zestawie
- Łatwa instalacja
| Wymiary produktu | W: 750 mm D: 157 mm H: 500 mm
(W: 29,53″ D: 6,18″ H: 19,69″) |
| Waga produktu | 4 kg (9 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 400 mm (15,75″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 100 mm (3,94″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | SV05 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 27″ |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Pochylenie | -50°/+50° |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
