- Zaprojektowany do montażu 2 monitorów
- Łatwa regulacja wysokości
- 2 typy mocowań w zestawie
- 3 osie obrotu każdego ramienia
- Organizacja kabli
- Prosta instalacja

| Wymiary produktu | W: 160 mm D: 520mm H: 500 mm
(W: 6,30″ D: 20,47″ H: 19,69″) |
| Waga produktu | 6 kg (13 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 390 mm (15,35″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 120 mm (4,72″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | SV06 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 27″ |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Pochylenie | -50°/+50° |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |