- Regulacja pochylenia monitora w zakresie -50°/+50°
- Regulacja położenia monitora prawo-lewo o 360°
- 2 rodzaje mocowań do biurka w zestawie
- System organizacji przewodów
- Nowoczesny design
- Prosta i szybka instalacja
| Wymiary produktu | W: 750 mm D: 157 mm H: 800 mm
(W: 29,53″ D: 6,18″ H: 31,50″) |
| Waga produktu | 7 kg (15 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 400 mm (15,75″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 100 mm (3,94″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | SV07 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 4 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 27″ |
| Odchylenie | -50° |
| Pochylenie | +50° |
| Obrót pion poziom | 360° |
| Obrót lewo prawo | 360° |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |