- Uniwersalność – zaprojektowany do ekranów z zakresu 55”-86”
- Szeroki zakres otworów montażowych VESA
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- W zestawie śruby do montażu ekranu
- Wytrzymała stal o grubości 3 mm
- Solidne wykonanie zapewnia nośność do 80 kg
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
- Regulacja wysokości ekranu
- Szybki, łatwy montaż ekranu

| Wymiary produktu | W: 900 mm, D: 38 mm, H: 490 mm (35,43″ x 1,50″ x 19,29″) |
| Waga produktu | 4,6 kg (10 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 850 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| Indeks | TWB1 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 55″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 86″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Mocowanie VESA |
100×100 do 800×400 |