- Nowoczesny design i estetyczne wykończenie mocowania ściennego
- Trwała aluminiowa konstrukcja
- Obrót ekranu prawo lewo 180°/180°
- Możliwość pochylenia ekranu -90°/+45°
- Uniwersalny standard VESA
- Prowadzenie przewodów wewnątrz ramienia
| Wymiary produktu | W: 115 mm D: 413 mm H: 159 mm
(W: 4,35″ D: 16,26″ H: 6,26″) |
| Waga produktu | 2,2 kg 5 lb |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 413 mm (16,26″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 110 mm (4,33″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | VSM651 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne na ramieniu |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 32″ |
| Odchylenie | -90° |
| Pochylenie | +45° |
| Obrót pion poziom | 360° |
| Obrót lewo prawo | 180/180° |
| Maksymalne obciążenie | 12 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |