Monitor Audio IWS-10 - Subwoofer sufitowy | Odsłuch | Raty 0% | Salon Warszawa | Autoryzowany Dealer | Negocjuj cenę |

  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie
  • RATY 0%: Możliwość zakupu w RATACH 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta - zadzwoń i poznaj indywidualną ofertę
    • 2 849,00 zł
    • szt.

    Gwarancja bezpieczeństwa

    Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

    Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

    W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

    Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

    Subwoofer sufitowy Monitor Audio IWS10

    IWS 10 to wysokiej klasy subwoofer przeznaczony do montażu w ścianie. Pozwala dzięki temu całkowicie zintegrować fantastyczne kino domowe lub zaawansowane systemy stereofoniczne z dosłownie każdym rodzajem pomieszczenia.
    Przetwornik nowego subwoofera IWS10 wykonany jest z - zastosowanego poprzednio we flagowej serii Platinum Monitor Audio - materiału RDT cechującego się niezwykłą sztywnością przy małej masie. Rigid Diaphragm Technology ma postać sandwicza z wewnętrzną warstwą o wyglądzie plastra miodu o nazwie Nomex. Rezultatem jest niska masa przetwornika, a jednocześnie niezwykła wytrzymałość membrany odpornej na załamania nawet przy ekstremalnych wychyleniach, na tyle delikatna, by wydobyć głębię basu. Mimo że membrana ma głębokość zaledwie 81 mm! Doskonała wentylacja tylnej strony membrany umożliwia szybkie przemieszczanie się powietrza, redukując kompresję, zapobiegając nagrzewaniu się cewki.
    IWS10 nastawiony jest na generowanie wybitnego basu z produktu zamontowanego w ścianie, suficie a nawet w podłodze. Przekłada się to na wyjątkowe możliwości montażu wraz z dedykowaną czarną obudową IWB10. Subwoofer wyposażono w sprawdzony, opatentowany system mocowań tri-grip – pozwalający przykręcić głośnik z niespotykaną siłą. MaskownicaIWS10 jest łatwa w montażu i może być malowana, dopasowując się tym samym kolorystycznie do wnętrza pomieszczenia w którym pracuje. IWS10 zastosowany z obudową IWB10 to gwarancja optymalnego, kontrolowanego dźwięku.

    - Pasmo przenoszenia 28 Hz – 120 kHz
    - Impedancja nominalna 8 Ω (1 W/1 m)
    - Maksymalne SPL 86 dB
    - Moc maksymalna 150 W
    - Wymiary montażu 280 x 280 mm
    - System mocowań 4 x TriGrip
    - Terminale pozłacane typu „push”
    - Materiał konstrukcyjny mineralny plastik ABS
    - Certyfikat RoHs2
    - Opcjonalna zamknięta obudowa dla IWS10, zaprojektowany dla wydobycia optymalnego brzmienia IWS10, ciężka konstrukcja z MDF, laminowana okleina winylowa , okablowanie i terminale głośnikowe, wymiary 850 x 351 x 85 mm (H x W x D) pojemność 16.5 litry