Naim NAP 250 Series 200 - Stereofoniczna końcówka mocy | NOWOŚĆ | Salon Warszawa | Dostawa 0zł |

Linia Naim New Classic: Witamy w nowej erze dźwięku! Stwórz syste muzyczny, o jakim zawsze marzyłeś, dzięki nowej serii Naim Audio Classic. Cechując się najnowocześniejszymi innowacjami, nową stylistyką i doskonałą jakością, New Classic żyje w służbie dźwięku.

 • Producent: Naim
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie
 • RATY 0%: Możliwość zakupu produktu w RATACH 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy lub specjalna oferta - zadzwoń i poznaj ofertę
  • 33 499,00 zł
  • szt.

  Gwarancja bezpieczeństwa

  Przesyłki nadawane przez nas sklep są zawsze ubezpieczone na czas transportu dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu

  Produkty sprzedawane przez sklep Audio Format w sklepie on-line www.audioformat.pl objęte są gwarancją dystrybutora na Polskę.

  W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami

  Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

  Naim przedstawia nową serię "New Classic"

  Produkty New Classic charakteryzują się najnowocześniejszymi innowacjami, są fachowo zaprojektowane i pełne nowych technologii - wszystko w służbie dźwięku. Wszystko, co robi Naim, każda decyzja projektowana, ma na celu stworzenie głębszego emocjonalnego połączenia z muzyką, która kochamy.

  Zaprojektowana i skonstruowana przez specjalistów w Anglii, linia Naim Classic jest wykonana ze starannością i zbudowana, aby służyć przez lata. Wyrafinowane, a jednocześnie proste w obsłudze, te trzy ponadczasowe produkty mają za zadanie zapewnić Ci lata przyjemności słuchania.

  Seria New Classic składa się z trzech produktów: NSC-222, NAP-250 oraz NPX-300

  Naim NAP 250 - Nasz kultowy wzmacniacz: powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek.

  Od momentu jego powstania w 1975 roku końcówka mocy NAP 250 stał się prawdziwą ikoną. Poprzez lata ewolucji, obejmującej liczne modyfikacje zarówno pod kątem estetycznym, jak i technicznym, zachował on najwyższej klasy parametry zapewniające niezapomniane wrażenia muzyczne.

  Nasz model szóstej generacji, zaprojektowany w Salisbury w Wielkiej Brytanii, dostarcza więcej mocy niż kiedykolwiek wcześniej. Zastosowana we wzmacniaczu najnowocześniejsza technologia oferuje niezarównaną wydajność i elastyczność instalacji. Produkt można sparować z wybranymi głośnikami, co pozwala uzyskać wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.

  Wyposażony w technologię trickle-down z flagowego wzmacniacza Statement firmy Naim, nowy model szóstej generacji zapewnia większą moc, jeszcze lepszą wydajność i większą elastyczność w dopasowaniu do systemu. Dwukanałowa konstrukcja o mocy 100W na kanał, z pełną regulacją mocy jest konstrukcją odporną na imprezy: jej radiator reaguje na wzrost głośności, utrzymując wszystko w chłodzie. Inne udoskonalenia obejmują dodanie prawdziwie zbalansowanych połączeń XLR oraz szereg technologii zaczerpniętych z flagowego wzmacniacza Statement firmy Naim, w tym wyłącznik wiroprądowy pomiędzy wyjściami głośnikowymi.

   

   

  Najlepsze rozwiązania marki Naim

  Dzięki zaawansowanej konstrukcji NAP 250 może być również używany przy dużej głośności: jego radiator reaguje na zwiększenie głośności i utrzymuje go w stanie "chłodzenia". Inne ulepszenia obejmują zbalansowane połączenie XLR i szereg technologii wywodzących się z serii Statement, w tym hamulec wiroprądowy między wyjściami głośnikowymi. Jest również wyposażony w technologię Naim Audio DR

  Savoir-faire Naim

   

  Wiedza ekspercka Naim

  Inżynierowie-eksperci firmy Naim, pod kierownictwem dyrektora technicznego ds. elektroniki opracowali proste, a zarazem eleganckie obwody i połączyli je z naszą docenianą i wydajną technologią DR, która zapewnia płynne i stabilne zasilanie niezbędne w celu osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku. Nasze zespoły wybierają najlepszej jakości komponenty i przeprowadzają pomiary z najwyższą precyzją, po pozwala uzyskać rezultat bez żadnych kompromisów.

  Ponadczasowy design

  Produkty Naim są zarazem współczesne i ponadczasowe. Rezygnujemy ze wszelkich zbędnych elementów ozdobnych, które nie służą celom związanym z parametrami i jakością brzmienia. Konstrukcja kultowego wzmacniacza mocy NAP 250 jest spójna funkcjonalnie, co uprzyjemnia jego użytkowanie. Urządzenie cechuje się niezwykłą precyzją wykonania, łącząc w sobie minimalistyczny design i innowacyjne materiały.

  complete system

   

  Doskonała integracja w ramach kompletnego systemu

  Dzięki nowej gamie dedykowanych kabli wzmacniacz NAP 250 może być podłączany do wszystkich produktów z linii New Classic, ale także do urządzeń z poprzednich serii Classic. Idealnie współgra on szczególnie z przedwzmacniaczem i streamerem NSC 222.

  Historia aluminium w firmie Naim

  Założyciel firmy Naim, Julian Vereker, natychmiast dostrzegł liczne zalety aluminium jako materiału do obudowywania tworzonych przez nas komponentów elektronicznych. Wiedział, że delikatne części audio są bardzo wrażliwe na działanie pól magnetycznych, niestabilne warunki termiczne, niepożądane wibracje itp. Tam, gdzie inni producenci wyginali cienkie arkusze stali, w Naim stosowano grube płyty aluminiowe.

  Linia Naim Classic maksymalizuje tę wysoce techniczną i trwałą metodę wykonania dzięki aluminiowym obudowom, którym dorównuje jedynie nasz flagowy produkt – Statement. Wybraliśmy aluminium wysokiej jakości, które łączy w sobie optymalne właściwości termiczne i mikrofoniczne. Fronty pokryte są wałkami aluminiowymi o średnicy 20 mm, po bokach umieszczono radiatory, a górne i dolne powierzchnie urządzeń pokrywają płyty o grubości 5 mm. Aluminium jest szczotkowane, szkiełkowane i anodowane, aby zagwarantować jego piękny wygląd przez cały okres użytkowania produktu. Wystarczy jedno spojrzenie i jeden dotyk – na długo przed wybrzmieniem pierwszej muzycznej nuty – aby seria New Classic natychmiast zapadła w pamięć jako gama produktów najwyższej jakości.

  l’Aluminium et de Naim

  • moc wyjściowa: 100 Wat 8 @0.1% THD+N (100W @0.1%), 190 Watt 4 @1% THD+N
  • wzmocnienie: +29dB
  • wejścia: 2x True balanced przez XLR, 47k, 34k single ended przez przewód adaptera legacy
  • pasmo przenoszenia: -3dB @ 1,4Hz do 100kHz
  • bierny pobór mocy: 26W (w stanie spoczynku)
  • pobór mocy w trybie czuwania: <0.5W
  • zasilanie sieciowe: 115V lub 230V, 50/60Hz
  • moc Burst: 2 (1kHz przez 20mS, powtórzenie 500mS IHF), 300 Watt 2 @1% THD+N
  • prąd szczytowy w 1 (1kHz 1mS): +/-28 amperów szczytowych (moc szczytowa 780W)
  • THD+N przy 2/3 pełnej mocy 8 @1kHz: 0.013%
  • sygnał wejściowy dla obcinania: 1V RMS
  • stosunek sygnału do szumu ref 1W 8 A-ważone: 91dB
  • stosunek sygnału do szumu ref 100W 8 A-ważone: 111dB
  • zjawiska krzyżowe: 60dB
  • współczynnik tłumienia do 8: 36