- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
- Solidne wykonanie umożliwiające obciążenie do 80 kg
- Regulacja kąta nachylenia od -10° do +5°
- Szeroki zakres otworów montażowych VESA
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- Komplet śrub do montażu ekranu w zestawie
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Nowoczesny design
- Prosty i szybki sposób instalacji
| Wymiary produktu | W: 900 mm D: 77 mm H: 500 mm (W: 35,43″ D: 3,03″ H: 19,69″) |
| Waga produktu | 5,5 kg (12 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 77 mm (3,03″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 77 mm (3,03″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 845 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 70 mm x 95 mm |
| Indeks | TWB2 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne uchylne |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów
|
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 86″ |
| Odchylenie/Pochylenie | -10°/+5° |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 800×400 |